Series
Ratings
133
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5