Series
Ratings
16- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
A Song to the SunRated ★ 3.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0- 원피스 3기Rated ★ 3.0
- 원피스 2기Rated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
The NewsroomRated ★ 5.0