Series
Ratings
181
SignalRated ★ 5.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 2.0
School 2013Rated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 4.5
TomatoRated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 1.0
Sharp2Rated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 2.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
Three DaysRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 2.5
Twenty AgainRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Liar GameRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 1.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5