Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.0
TempestRated ★ 2.0
Succession Season 4Rated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
The Crown Season 6Rated ★ 3.0
High CookieRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.5
Succession Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
The Crown Season 5Rated ★ 3.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0