Movies
Ratings
1605
Train DreamsRated ★ 4.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 5.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Ted 2Rated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
SleepRated ★ 1.0
28 Years LaterRated ★ 0.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
Thunderbolt and LightfootRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Peanut Butter FalconRated ★ 4.0
Arlington RoadRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0