Movies
Ratings
1173
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
KneecapRated ★ 4.0
Watching the DetectivesRated ★ 4.0
A hot roofRated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
UsRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
The Cursed: Dead Man’s PreyRated ★ 1.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 2.5
Inside meRated ★ 1.0
6/45Rated ★ 2.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Death on the NileRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 1.0
Take PointRated ★ 2.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 2.5