Titles you rated
Band of BrothersRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0