Series
Ratings
13
The PenthouseRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 1.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 1.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
KairosRated ★ 3.5
Roosevelt GameRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0