Movies
Ratings
31
The Spanish ApartmentRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Il MareRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
French KissRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0