Movies
Ratings
323
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 4.5
Persian LessonsRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 3.5
Mothers' InstinctRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- Generation WarRated ★ 4.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.5
The Day a Pig Fell into the WellRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Plan ARated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0