Series
Ratings
331
Fallout Season 2Rated ★ 3.5
Reacher Season 3Rated ★ 3.0
Tehran Season 3Rated ★ 3.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Severance Season 2Rated ★ 4.0
Scavengers ReignRated ★ 5.0
WondLa Season 3Rated ★ 3.5
PluribusRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 3.0
The Beast in MeRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Shameless Season 11Rated ★ 2.0
ShamelessRated ★ 2.5
ShamelessRated ★ 2.0
ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 3.0
ShamelessRated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 3.0
- ShamelessRated ★ 3.5
- ShamelessRated ★ 4.0