Movies
Ratings
124
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 2.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
xXxRated ★ 3.0