Series
Ratings
205- Rurouni Kenshin: Kyoto DisturbanceRated ★ 4.0
Rurouni KenshinRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 3.5
Age of Samurai: Battle for JapanRated ★ 3.5- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The PlaylistRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0