Movies
Ratings
819
The Royal TenenbaumsRated ★ 3.0
Taking WoodstockRated ★ 4.0
What to Expect When You're ExpectingRated ★ 4.0
Lethal Weapon 4Rated ★ 3.0
The World Is Not EnoughRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
Sweet Home AlabamaRated ★ 2.5- Serial LoverRated ★ 4.5
Love and Other DisastersRated ★ 2.0- Baby's Day OutRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
SabrinaRated ★ 5.0
Austin Powers: International Man of MysteryRated ★ 3.0
MagnoliaRated ★ 3.0
Sliding DoorsRated ★ 3.5
FantasiaRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Return to the Blue LagoonRated ★ 1.0
Wild ChildRated ★ 2.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0