Series
Ratings
118
Fight For My WayRated ★ 3.5- SoulmateRated ★ 4.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 0.5
Jeon Woo ChiRated ★ 1.0
From Five To NineRated ★ 1.5
The AffairRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Dr. ChampRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 0.5- IslandRated ★ 2.5
Who Are You?Rated ★ 1.0
ResurrectionRated ★ 4.0
Heartless CityRated ★ 3.0
Beautiful MindRated ★ 0.5- The Path to GloryRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 3.5
The Superman AgeRated ★ 1.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.5