Movies
Ratings
887
Project Hail MaryRated ★ 4.5- The UglyRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Hottest StateRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
CinderellaRated ★ 2.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
NightbitchRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
The Taste of ThingsRated ★ 2.0
Because I Hate KoreaRated ★ 2.5
The Fall GuyRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5