Series
Ratings
172
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 5.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 4.5
- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
- DoubtRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Zerosum GameRated ★ 2.5
Agents of Mystery Season 1Rated ★ 5.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5