Movies
Ratings
243
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Running TurtleRated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
21Rated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.5
Goodbye MomRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The OthersRated ★ 3.5
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5