Movies
Ratings
22
Strangers on the FieldRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
The Front LineRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 1.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The MaskRated ★ 1.5
The ClassicRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Paradise MurderedRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.5
OblivionRated ★ 2.5
127 HoursRated ★ 2.5
A Beautiful MindRated ★ 1.5