Movies
Ratings
484
The Golden HolidayRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 5.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 3.5
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5