Series
Ratings
231
Pokémon ConciergeRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Derry GirlsRated ★ 5.0
Derry GirlsRated ★ 4.5
Derry GirlsRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 4.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 5.0
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Santa Clarita DietRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0