Movies
Ratings
56
The ExperimentRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
1408Rated ★ 4.0
MoonRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 3.5
LeonRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.5
BladeRated ★ 3.5