Movies
Ratings
61- She s On DutyRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.0
National SecurityRated ★ 0.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 2.0
The Last BlossomRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
DreamgirlsRated ★ 5.0