Series
Ratings
116
SangdoRated ★ 4.0
Snow WhiteRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 5.0- GokusenRated ★ 5.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0- Star in My HeartRated ★ 4.0
- Kuk HeeRated ★ 4.5
1% of AnythingRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
The Flower in PrisonRated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
RomanceRated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
Women of the SunRated ★ 3.5- DamoRated ★ 5.0