Series
Ratings
100- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 5.0
Birth of a BeautyRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.0
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
NCISRated ★ 4.5
NCISRated ★ 5.0