Series
Ratings
25
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Shin DonRated ★ 2.5
SangdoRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 0.5- Ullabulla BluejjangRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 1.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0