Movies
Ratings
104
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 4.5
Stuart LittleRated ★ 4.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0