Series
Ratings
27
Mercy for NoneRated ★ 1.0
TriggerRated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 3.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 1.5
A Shop for KillersRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 2.0
Recipe for FarewellRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 1.5
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
DraculaRated ★ 2.0