Series
Ratings
51
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 5.0