Series
Ratings
18
Tokyo Tarareba GirlsRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Matrimonial ChaosRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Born to be a FlowerRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0