Series
Ratings
78
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
StartupRated ★ 2.5
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
AemaRated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
KarmaRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Brothers SunRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 2.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5