Movies
Ratings
58
The IslandRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 3.5
TedRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 3.5
The Con ArtistsRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
300Rated ★ 5.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0