Series
Ratings
132
SupernaturalRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
The King's DoctorRated ★ 5.0
Five EnoughRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 5.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
The Locked Room MurdersRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5- The Locked Room Murders SpecialRated ★ 5.0
- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5