Series
Ratings
54- SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 2.5
Into the White NightRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 3.0
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0