Titles you rated
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Mischievous KissRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Birth of a BeautyRated ★ 1.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
BigRated ★ 0.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
GhostRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.0