Series
Ratings
18
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 3.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 4.5- Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.0
Hare+GuuRated ★ 4.0- Hare+Guu FinalRated ★ 4.0
- Hare+Guu DeluxeRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
- Please Save My EarthRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5