Movies
Ratings
1049
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The WitchRated ★ 3.5
Antarctic JournalRated ★ 3.5
Gods of EgyptRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 5.0
The 5th WaveRated ★ 0.5
TrumboRated ★ 4.0
Voices of a Distant StarRated ★ 3.0
PKRated ★ 3.5