Movies
Ratings
50
RED 2Rated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
PaycheckRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0