Movies
Ratings
284
FuryRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
LifeRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0