Movies
Ratings
100
ApocalyptoRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 5.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Lifting King KongRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
HitchRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 5.0
Bloody TieRated ★ 5.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 5.0