Series
Ratings
67
Descendants of the SunRated ★ 4.0
LostRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 5.0- 30 RockRated ★ 5.0
- 30 RockRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 5.0
30 RockRated ★ 5.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0
- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0
- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 2.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0- Louie Season 2Rated ★ 4.5
- Louie Season 3Rated ★ 4.0
- Louie Season 1Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0