Series
Ratings
214
The Best ThingRated ★ 3.5
Our GenerationRated ★ 2.0
Pursuit of JadeRated ★ 3.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.0
Maid Sama!Rated ★ 2.5- My Little MonsterRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.0
DerailmentRated ★ 2.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 2.5