Series
Ratings
154
The Art of SarahRated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
Flower of EvilRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
Dear XRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 4.5
The Smile Has Left Your EyesRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Crash Course in RomanceRated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0