Series
Ratings
17
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0