Series
Ratings
110- 러브: 트랙 - 김치Rated ★ 4.0
Fated HeartsRated ★ 4.0
ThamePo -Heart That Skips a Beat-Rated ★ 4.0
Jack & Joker: U Steal My Heart!Rated ★ 3.5
The Shapes of LoveRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 4.5
Deep Affection EyesRated ★ 4.0
Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0
Hell for YouRated ★ 2.0
I Hear the SunspotRated ★ 4.0
Smells Like Green SpiritRated ★ 4.5
A Dream Within a DreamRated ★ 4.0
Love Through a MillenniumRated ★ 3.5
Shadow LoveRated ★ 4.0
PUNKS△TRIANGLERated ★ 3.5
The Journey to Kill YouRated ★ 4.0
Depth of FieldRated ★ 4.0
Koi wa YamiRated ★ 4.0
Ameku Takao no Suiri KarteRated ★ 3.5
DoppelgangerRated ★ 4.0