Titles you rated
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 3.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5- The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Season 2Rated ★ 3.5
The Seven Deadly Sins: Four Knights of the Apocalypse Season 1Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
DAN DA DANRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.5