Movies
Ratings
345
John Tucker Must DieRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 3.5
DownsizingRated ★ 0.5
As Good As It GetsRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Last VegasRated ★ 4.0
BurntRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
LoganRated ★ 2.5