Movies
Ratings
1420
Steve JobsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 2.0
District B13Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Tetsuo II: Body HammerRated ★ 2.5
Shin UltramanRated ★ 2.0
CobwebRated ★ 4.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 2.5
AmadeusRated ★ 4.0
Immortal BelovedRated ★ 4.0
The True-taste ShowRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.5