Series
Ratings
70
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 2Rated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 3.0
Running Point Season 1Rated ★ 3.5
Nine PuzzleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The ResidenceRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0