Series
Ratings
259
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
American PrimevalRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.0
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.5
86Rated ★ 4.0- World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 1.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 2.5
DAN DA DANRated ★ 3.0
Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 2.0